• bilgi@huzurevdenevenakliyat.com
  • Osmaniye Mahallesi Şen Sokak No:14/1 Gemlik/BURSA

Bizi Arayın

0 537 839 7493

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Eşyalarınızı 1. kattan tam 25. kata kadar yük asansörlerimizle taşıyoruz. Asansörlü taşımacılık sayesinde hem daha güvenli hem de daha ucuza taşınmış oluyorsunuz. Eşyalarınızı aynı gün içinde söküp paketleyen uzman ekibimiz, asansörlü taşıma sistemi sayesinde yine aynı gün tekrar taşınacak yere asansör kurarak bir kaç saat içinde komple kurulumunu da yaparak evinizi size teslim ediyor.

Gemlik asansörlü taşımacılık firması olarak, bir çok avantajı olan bu sistem sayesinde hem eşyalarınızı daha garantili hem de daha az maliyetle taşınmış oluyoruz. Raylı sistem asansörlü taşımacılık sistemimizle şehir içinde ve şehirler arası işleriniz için yararlanabilirsiniz.

Gemlik , Orhangazi, Yalova ve Bursa bölgelerinde uygun fiyatlı evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti konusunda bizden fiyat almadan evinizi taşımayın. Uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimizin maddi kayıp yaşamadan evini taşımasını sağlıyoruz.

Hiçbir zaman verdiğimiz bütçelerin üstünde bir fiyat talep etmeyiz. Eski adresinizden alınan eşyalarınız sigortalı olarak yeni adresinize taşınır. Her an müşterilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için göreve hazır olan arkadaşlarımız müşteri memnuniyeti hedeflerinizi en üst seviyelerde karşılayabilmek için güler yüzlü hizmetler verirler.

Huzur Gemlik

700+

Tamamlanan Taşıma

Huzur Gemlik

100%

Müşteri Memnuniyeti