• bilgi@huzurevdenevenakliyat.com
  • Osmaniye Mahallesi Şen Sokak No:14/1 Gemlik/BURSA

Bizi Arayın

0 537 839 7493

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Ofis ve Şirket Taşıma

Günümüzde artık ofis taşımacılığı hizmeti oldukça önemli bir hale gelmiştir. Eski dönemlere bakıldığında ofis sayısında önemli bir artış olmaktadır. Bu yüzden ofis taşımacılığı hizmeti de oldukça hareketlenmiştir. Gemlik ofis taşımacılığı hizmetinde sizlere tamamen profesyonel hizmet sunan Huzur Gemlik Evden eve taşımacılık firması gelişen teknolojiye ayak uyduran ve sektörde oluşan yenilikleri anında hizmetlerinde sizlere sunan firmalardan bir tanesidir. Artık ofisler için özel binalar yapılmaktadır. Bu binalar oldukça yüksek katlı olabilir fakat sizlere sunduğumuz asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun tamamen güvenilir ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Büro taşımacılığı diğer taşımacılık tiplerinden ayrıcalıklı şekilde çok daha özel ilgi ve de ehliyet isteyen bir nakliye şeklidir.

İş yerinizin nakliyesi mevzuundaki ihtiyacınıza binaen bizi aradığınızda öncelikle nakliye uzmanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek büronuzun taşıma koşullarını inceler. İnceleme sonrasında nakil programı çıkarılır. Nakliye işlemlerinin yapıldığı gün taşımanın daha hızlı ve daha rahat olabilmesi adına iş yeri bölme bölme işlem yapılarak taşınır. evrak rafları ve mobilyaların demonte işlemleri daha süratli olabilmesi gayesiyle şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Büronuzda olan tüm ofis eşyası yurtdışından gelen balonlu garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Dosya ile masa aksesuarlarıysa kolilere yerleştirilmek suretiyle üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Huzur Gemlik

140+

Ofis ve Şirket Taşıma

Huzur Gemlik

100&

Müşteri Memnuniyeti